هوش مصنوعی رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

خیلی از افراد هنوز هم با شنیدن واژه هوش مصنوعی به ربات ها فکر می‌کنند و تصور می‌کنند که منظور همان ربات های بی‌احساسی هستند که برای انجام راحت‌تر کارها طراحی شده‌اند و قرار است در آینده جای انسان‌ها را بگیرند. دلیل اصلی آن این است که نمی‌دانیم هوش مصنوعی واقعا چیست و چه کارهایی انجام می‌دهد.
از آنجایی که آینده از آن هوش‌مصنوعی خواهد بود بهتر است به جای نگران بودن در مورد هوش‌مصنوعی یاد بگیریم که چه کارهایی را می‌توانیم با آن انجام دهیم و اطلاعاتمان را در این زمینه بیشتر کنیم. امروزه شاید هوش‌مصنوعی به آن شکلی که تصور می‌کنیم وجود نداشته باشد اما باز هم بسیاری از کارهایی که روزانه انجام می‌دهیم، مانند جستجوی اینترنت یا گشت و گذار در صفحات شبکه‌های اجتماعی و …، همه متاثر از هوش مصنوعی است.

هوش مصنوعی به سیستم‌هایی گفته می‌شود که می‌توانند واکنش‌هایی مشابه رفتارهای هوشمند انسانی از جمله درک شرایط پیچیده، شبیه‌سازی فرآیند های تفکری و شیوه‌های استدلالی انسانی و پاسخ موفق به آن‌ها، یادگیری و توانایی کسب دانش و استدلال برای حل مسایل را داشته باشند.
دنیا هر روزه شاهد نوآوری و پیشرفت است. پیشرفت تلفن های هوشمند یکی از همین نوآوری هاست. هوش‌مصنوعی تکنولوژی است که امروزه بر کسی پوشیده نیست، نوعی از این تکنولوژی که زیاد به گوش می‌خورد ماشین های خودران است. اما هوش مصنوعی مختص به ربات ها و یا دستگاه خاصی نیست.
نوع دیگری از این تکنولوژی در پیش بینی بازارهای مالی و کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد که با تحلیل داده ، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق همراه است. یکی از راه‌های استفاده از این ابزارها داده های کسب و کار شماست. که برای جلوگیری از ضررهای مالی شما در حال و آینده است. که نشان دهنده این است شما گنجینه‌ای ارزشمند برای نجات کسب و کار خود دارید.

رابین‌هوش با بهره گیری از هوش مصنوعی و متخصصان مجرب و با تجربه شما را کمک می‌کند تا از گنجینه خود به درستی و در راستای پیشرفت کسب و کار تان استفاده کنید.