کسب و کار مبتنی‌بر هوش مصنوعی برای تصمیم گیری‌های شغلی بهتر

پیشرفت‌های اخیر در شبکه و فناوری ذخیره سازی باعث ایجاد انقلابی در عصر داده های بزرگ شده است. جمع آوری داده ها بدون تجزیه و تحلیل بی فایده است. با توجه به اندازه بزرگ ، تجزیه و تحلیل داده ها بدون استفاده از هوش انسانی غیرممکن می‌شود. فناوری اطلاعات و امنیت مناطقی هستند که از الگوریتم های یادگیری ماشین و الگوریتم های یادگیری عمیق برای درک دستگاه استفاده می‌کنند.

چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟
چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟

حالا راه حل چیست؟

رابین هوش با اقدام به مشاوره رایگان در مرحله ابتدایی کسب و کار و بررسی روندها و فرآیند های انجام شده ( دارایی های فعلی در حوزه فناوری اطلاعات ) توسط شرکت و کسب و کارهای طرف مذاکره به تحلیل رقبا و راه‌های تولید مزیت‌های رقابتی برای مشتریانش مبادرت می‌ورزد. بنابراین مشتریان رابین هوش استفاده از فناوری های هوش مصنوعی  در کسب و کار شان برای بهبود تصمیم گیری های صحیح و سریع را با  تجربه خواهند نمود.

خدمات مشتری

بسیاری از شرکت ها از اهمیت خدمات به مشتری خود و اینکه چه میزان تأثیرگذاری بر شرکت آن‌ها دارد، اندوخته های دانشی و تجربی دارند. با این وجود، همه چیز خیلی سریع می‌تواند اشتباه صورت گیرد. به عنوان مثال ، مایکروسافت تحقیق کرد که بیش از 50 درصد از مشتریان فقط به دلیل یک تجربه ضعیف در زمینه خدمات مشتری، تجارت خود را با یک برند کسب و کار متوقف می‌کنند. مصرف کنندگان دوست ندارند بعد از انتظار در خط ، فشار دادن دکمه ها و چندین بار انتقال، به مکالمه احساس تعلل در خدمت رسانی را تجربه کنند. راه حل این مشکل با ربات‌ های چت که به آن‌ها پاسخ متناسب می‌دهند، می‌توانند داده های مشتری را از نقطه لمس اولیه بخوانند و آنالیز کنند با ارائه بینش های هوشمندانه در مورد کمک به مشتری در کسب و کار بهترین پاسخ در زمان مناسب را ارائه دهند.

چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟
چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟

راه حل رابین هوش در این زمینه چیست؟

رابین هوش با داشتن متخصصان و توسعه دهندگان ابزارهای چت و چت آنلاین و تحلیل متون ارسالی مشتریان به سرعت به نیاز مشتریان پاسخ می‌دهد و به کسب و کار ها پاسخ مناسب و متناسب را برای افزایش رضایتمندی مشتریان می‌دهد.

مدیریت کسب وکار

مدیریت (اداره کردن) می‌تواند به صورت فرآیند سازمان‌‌دهی مؤثر منابع جهت دستیابی به اهداف تعریف شود. مدیریت کسب و کار، به‌کارگیری این فرآیند در یک سازمان مشخص است. برخی عملکردهای کلی در همه کارهای مدیریتی موجود است که شامل: برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، تعیین کارکنان، جهت‌دهی امور، کنترل و بودجه‌بندی می‌شوند.
همچنین هوش مصنوعی‌ می‌تواند با فعالیت های مدیریت کسب و کار شما به تنهایی به بهبود فرآیندهایی که عملکرد ضعیف‌تری دارند کمک کند .

چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟
چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟

راه حل رابین هوش :

رابین هوش با بهره گیری از تیم مشاوره بر اساس فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی قدم به قدم در کنار شما  پیش می‌رود و دغدغه‌های کسب و کار شما را لمس می‌کند و برای پیشرفت و سودآوری کسب و کار شما بهترین تجربه خود را به شما هدیه می‌دهد.

مدیریت منابع انسانی

بسیاری از گزارشگران منابع انسانی می‌دانند که روند استخدام ( مصاحبه و ورود به سیستم) چقدر می‌تواند خسته کننده و پیچیده باشد. جای تعجب نیست که اداره منابع انسانی از ایده استفاده از هوش مصنوعی در کار گروه خود هیجان زده است.
یافتن کاندیدای مناسب برای یک کار، یک فرآیند وقت‌گیر است، بنابراین برنامه های جدید تشخیص چهره مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد که می‌توانند با متقتضیان مصاحبه کنند و همچنین عملکرد آن‌ها را با استفاده از نشانه‌های احساسی ارزیابی کنند که می‌تواند به بیشتر مشاغل کمک کند تا روند کار خود را  بهبود ببخشند و تغییر دهند.

چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟
چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟

راه حل رابین هوش چیست ؟

رابین هوش با استفاده از مشاوران کسب و کار اقدام به طراحی پرسشنامه‌هایی براساس هوش مصنوعی برای یافتن بهترین گزینه برای کسب وکار شما و به نوعی استعدادیابی برای مناسب‌ترین افراد مورد نیاز برای توسعه و افزایش بهبود فرآیندهای کاری شما از تکنولوژی های پردازش تصویر استفاده  می‌نماید.

فروش و بازاریابی

تا همین اواخر ، شما نمی‌توانستید از هوش مصنوعی برای ایجادیک انقلاب در بخش بازاریابی و فروش خود استفاده کنید، حتی اگر با سرعت برق در جریان مسابقه با آن ‌بوده‌اید. برنامه های مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند شروع به انجام وظایف روزمره شما و مانند یک مدیربرنامه توانمند در کنار شما باشند. آن‌ها همچنین می‌توانند اطلاعات بازاریابی و فروش را برای مشتریان سفارشی کنند ، زیرا چت بات های مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند با پاسخ دادن به درخواست های خدمات مشتری به منظور ارتقاء رضایت مشتری و ارائه برخی از توصیه‌ها برای افزایش فروش در کسب و کار ، به پیش روند. یادگیری ماشین می‌تواند به بهینه سازی قیمت برای بازارهای مختلف کسب و کار کمک کند.

چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟
چگونه هوش مصنوعی به کمک کسب و کار شما می‌آید؟

یکی از راه حل‌های رابین هوش :

RapidMiner که یک پلتفرم علوم داده است، داده های مربوط به رقبا، تأمین کنندگان، تنظیمات مصرف کننده و خطرات ایجاد مدل‌های قیمت گذاری را برای هر بخش از بازارهای جداگانه به کار می‌برد. این رویکرد به مشاغل کمک می‌کند تا حاشیه سود خود را بهینه کنند. رابین هوش توسط تیم تخصصی و با کمک هوش مصنوعی به شما را در این راه کمک می‌کند.