هوش مصنوعی و تحلیل داده2021-05-23T15:36:14+04:30

هوش مصنوعی رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی تحلیل داده و هوش مصنوعی

هوش ‌مصنوعی و کاربرد آن در دنیای کسب و کار

هوش‌مصنوعی (AI) یکی از بزرگترین فناوری هایی است که به معنای عام برای ایجاد تحول در کارکرد صنایع برای حال حاضر و آینده ایجاد شده که میلیارد ها دلار برای رشد و توسعه آن هزینه می‌شود.
امروزه یادگیری ماشین و هوش‌مصنوعی (AI) حضور مداوم و رو به رشدی دارند. کاملاً بدیهی است هوش‌مصنوعی (AI) توانایی تحول درعملکرد جهان از ساده‌تر کردن عملیات تا تصمیم گیری بهتر را دارد. طبق آمار Statista ، انتظار می‌ود بازار جهانی هوش‌مصنوعی (AI) تا سال 2025 به 118.6 میلیارد دلار برسد و طبق گزارش PWC Global ، با تکامل هوش‌مصنوعی (AI) پیش بینی می‌شود که در سال 2030 تولید ناخالص داخلی کشورهای مختلف 7/15 تریلیون دلار رشد کند.
گوگل آنالیزور تصریح کرده است که ربات ها تا سال 2020 از رفتار پیچیده انسان‌ها تقلید می‌کنند.هوش‌‌مصنوعی (AI) توانایی تقویت بهره وری در تجارت را تا 40 درصد دارد، اینها تنها بخشی از توانایی هوش‌مصنوعی (AI) است.
همچنین تقاضای فزاینده برای یک زندگی باهوش‌تر الهام بخش فناوری‌ها، محصولات و صنایع جدید شده است ، که منجر به تغییرات اساسی در ساختار اقتصادی ، شیوه‌های تولید ، شیوه‌های تفکر و به طور کلی بهره‌وری اجتماعی شده است.

هوش مصنوعی و تحلیل داده رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی
هوش مصنوعی و تحلیل داده رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

تغییرات استراتژیک کسب و کارها

اطلاعات و داده های امروز حقیقت دلسرد کننده درباره رشد را نشان می‌دهند. کاهش قابل توجهی در توانایی اهرم‌های سنتی تولید، سرمایه گذاری و نیروی کار برای پیشبرد رشد اقتصادی وجود دارد. با این حال ، اعداد فقط بخشی از داستان را بیان می‌کنند .
AI عامل جدیدی از تولید است و این پتانسیل را دارد تا منابع جدید رشد را تغییر دهد، تغییر در نحوه کار و تقویت نقش مردم در ایجاد رشد برای مشاغلی که امیدهای خود را در تغییرات عمده بازار های دیجیتالی از دست داده‌اند را احیا کند. تغییرلحن و ادبیات در مورد تأثیر هوش‌مصنوعی (AI) در اقتصاد توسعه یافته نشان می‌دهد که هوش‌مصنوعی  (AI) می‌تواند با تغییر ماهیت کار و ایجاد یک رابطه جدید بین انسان و ماشین ، نرخ رشد سالانه اقتصادی سال 2035 را دو برابر کند . پیش بینی می‌شود تأثیر فناوری‌ هوش‌مصنوعی  (AI) بر تجارت باعث افزایش بهره وری نیروی کار تا 40 درصد شود و افراد را قادر سازد تا از زمان خود استفاده بهینه تری داشته باشند .
(AI) یک فناوری پیچیده است که شامل بسیاری از زمینه های تحقیقاتی مانند علوم کامپیوتر، فلسفه، ریاضیات، فیزیک، زیست شناسی، روانشناسی، مهندسی، زبانشناسی و منطق است.

رشد مضاعف

هوش‌مصنوعی (AI) با تاکتیک های اجرایی مانند یک موتور هیبرید، توانایی تقویت سرمایه کار را فراتر از ظرفیت سرمایه و نیروی کار فعلی، برای رشد اقتصادی فراهم می‌کند. تحقیقات ما فرصت‌های بی سابقه‌ای برای ایجاد ارزش برای شما به ارمغان می‌آورد و می‌تواند باعث رشد مضاعف و تساعدی در هر زمینه‌ای باشد.

هوش مصنوعی و تحلیل داده رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی
هوش مصنوعی و تحلیل داده رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

مهیا شدن به سوی تلفیق آینده با هوش‌مصنوعی

نسل بعدی را برای آینده هوش‌مصنوعی (AI) آماده کنید:

تقویت هوش‌مصنوعی (AI) وادغام آن با هوش انسانی، همزیستی موفقیت آمیزو قابل توجهی برای رشد کسب وکار ایجاد می‌کند. در نتیجه خلق مقررات مبتنی بر هوش‌‌مصنوعی (AI) و به روز کردن آن در ایجاد قوانینی مشخص ، بهینه و کارآمد برای هماهنگی هرچه بیشتر در دستیابی به سرعت تحولات فناوری نیاز امروز بازارهای سنتی و مدرن می‌باشد. همچنین ره آورد این نوع عملکرد در مدیریت آگاهانه استفاده از این فن آوری های نوین می‌باشد را در بستری مناسب برای رشد و توسعه کسب وکار شما بوجود می‌آورد.

آخرین مقالات مرتبط به هوش‌مصنوعی