مشاوره رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

مشاوره

یکی از کارهای مرسوم برای رسیدن به موفقیت از دیرباز تا به امروز مشاوره گرفتن بوده و هست.مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص (مشاور) انجام می‌گیرد. مشاوره در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود مشاوره صحیح زمانی نمایان می شود که از ابزار و اطلاعات مفیدی برای مشاوره دادن و رسیدن به هدف استفاده شود.
در شرایط اقتصادی کنونی نیاز به مشاوره بیش از پیش احساس می شود. با پیشرفت تکنولوژی واستفاده از ابزارهای تخصصی برای رسیدن به اطلاعات صحیح،مشاوره دادن به یک تخصص بدل شده است.

امروزه، راه اندازی و شروع یک کسب و کار، یکی از چالش هایی است که در پیش روی افراد جامعه امروز به خصوص قشر جوان قرار دارد.اگر چه رویای داشتن یک کسب و کار موفق و درآمد زا، بسیار وسوسه انگیز و جالب است اما داشتن یک رویا، به تنهایی تضمینی برای موفقیت نیست. راه اندازی استارت آپ و کسب و کار جدید، جدا سخت و طاقت فرسا است. یک اشتباه کوچک در شروع کسب و کار می‌تواند شما و سرمایه تان را تا مرز نابودی بکشاند و زحمات شما را به راحتی هدر بدهد.
دریافت خدمات مشاوره‌ای در شروع کار، باعث می‌شود، مسیر پیش رو، روشن و قابل پیش بینی باشد. زمانی که شما در مسیر و چالش های پیش رو قرار گرفتید، بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

تیم رابین‌ هوش با بهره گیری از هوش مصنوعی و تحلیل کسب و کار، برای آگاه سازی و پیشرفت  در راهی که پیش رو دارید در کنار شماست. 

چند نمونه از خدمات مشاوره‌ای تیم رابین هوش عبارت است از:

  • شناسایی رقبا در زمینه کسب و کار شما
  • راه های بدست آوردن مخاطبان جدید
  • ارائه انوع راه های معرفی کسب و کار شما در فضای مجازی
  • نشان دادن و جلوگیری از نقاط ضعف کسب و کار شما
  • ارائه راه های افزایش سود آوری در کسب و کار شما
  • و …