گرافیک دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

طراحی و گرافیک

طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه‌آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی استفاده کند. طراحی گرافیک، اغلب به هر دو فرایند (طراحی) که توسط آن ارتباط ایجاد شده‌است و محصولات (طرح) که تولید می‌شوند اشاره می‌کند.

طراحی گرافیک چیزی نیست که در سال های اخیر بوجود آمده باشد بلکه در گذشته نیز وجود داشته است اما امروزه به اوج شکوفایی خود رسیده است.در دهه 1970 این حرفه به قدری اهمیت و رشد پیدا کرد که در نهایت طراحی گرافیک به بخشی از دنیای تجارت پول بدل شد.
تمام سازمان ها و موسسات و شرکت ها و حتی کسب و کار های محلی و بسیار کوچک، خود را نیازمند یک هویت بصری دانستند. بدین ترتیب طراحان گرافیک به تدریج جهت بازاریابی محصولات و خدمات و خلق تصاویر و زیبا سازی برند یک کسب و کار، به کار فراخوانده شدند.

طراحی گرافیک یکی از راه های ارتباط با مخاطبان و معرفی کسب و کار استفاده از محتواهای تصویری است که به شما این کمک را می‌کند تا مخاطبان خود را با محتوای مناسب به مخاطبان وفادار تبدیل کنید و مخاطبان بیشتری را نیز جذب کنید. لوگو محتوایی ست که نام، رنگ سازمانی و نوع کسب کارشما را معرفی می‌کند، لوگو به ظاهر کوچک است ولی سازمان کاری شما در آن قرار می‌گیرد که زیبا شناسی درطراحی لوگو باید نهادینه باشد. به علت مشغله های روز مره که مخاطبان شما دارند محتوای تصویری به خوبی در حافظه ها می‌ماند و یکی از بهترین گزینه برای معرفی کسب و کار شماست. رابین‌هوش با آنالیز مخاطبان و نوع کسب و کار شما به شما این کمک را می‌کند تا با محتوای مناسب به پیشواز مخاطبان بیشتر و موفقت در کسب و کارتان بروید.