طراحی سایت دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

طراحی سایت

مهم ترین امر برای سود آوری در هر کسب و کار دیده شدن در میان مخاطبان است. به همین علت در هرجایی که مخاطب زیاد باشد کسب و کار ها شروع به تبلیغات می‌کنند. یکی از این محیط ها ، دنیای اینترنت و یا وب است. در ایران بیش از 67 میلیون نفر از اینترنت استفاده می‌کنند.
دنیای وبسایت نوعی آینه و یا ویترینی از نوع خدمات است که شما در کسب و کارتان ارائه می‌دهید. پس سایت شما یکی از راه هایی است که باعث جذب مخاطبان جدید می‌شود. هر کسب و کار برای جذب مخاطبان خود سایت مخصوص خودش را می خواهد.

اولین وب سایت جهان در 6 آگوست سال 1991 متولد شد که به پروژه ی World Wide Web یا همان W3 معروف است. این وب سایت توسط “تیم برنرز لی” طراحی شده بود که همچنان با آدرس http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html. در دسترس قرار دارد. با گذشت زمان و با معرفی مرورگرهای مختلف توسط Netscape و Microsoft و با استفاده از کدنویسی های HTML و JavaScript، راه پیاده سازی طرح های گرافیکی و شکل دادن به صفحات وب هموارتر شد.

اگر بخواهیم تعریف ساده ای از طراحی‌سایت داشته باشیم باید بگیم طراحی سایت به معنای طراحی و ساخت یک وب سایت یا بهینه سازی و ری دیزاین یک سایت قدیمی در بستر اینترنت است. در واقع طراحی سایت شامل 4 مرحله اصلی می‌شود که عبارت است از :

  • طراحی وایر فریم
  • طراحی گرافیک سایت
  • کدنویسی و برنامه نویسی سایت
  • راه اندازی سایت به صورت کامل

رابین‌ هوش با تحلیل کسب و کار و مخاطبانتان ویترین شما را به نوعی ارائه می دهد که مختص به کسب و کار شما و مخاطبان شماست.