زیباشناسی رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

زیباشناسی

زیباشناسی بخش مهمی از دیجیتال مارکتینگ است . به قول معروف اولین ترک ، تاثیر گذار و سرنوشت ساز است . از آنجایی که مغز انسان تصاویر را 60000 بار سریع‌تر از متن پردازش می‌کند واضح است که تلاش های دیجیتال مارکتینگ شما باید بصری و جذاب باشد .
این بدان معناست که برای شروع طراحی سایت ، شبکه های اجتماعی ، تبلیغات و … نیاز به یک طراح که شناخت به ساختار رنگ ، خلاقیت و ذوق داشته باشد دارید تا بتوانید به کسب و کارتان جلوه زیبایی از آرامش و اطمینان بدهید تا منجر به جذب مخاطب شود.اگر یک وب سایت بیش از حد زشت باشد، بازدیدکننده بی تردید پس از مدت کوتاهی آن را ترک می کند و دیگر وارد سایت نمی‌شود. سایت هایی که عناصر بصری ندارند، نمی توانند بازدیدکنندگان را حفظ کنند. تصاویر نقش زیادی در جذب مخاطب دارند که در کمتر از 5 ثانیه ایفای نقش می کنند.

طراحی کارآمد وب سایت دربرگیرنده فرم و عملکرد است. فرم یعنی زیباشناسی ایجاد شده به واسطه طراحی بصری و عملکرد یعنی تعامل، پیمایش و ساختار، در این بخش به موضوع زیبایی شناسی، اجزای آن و محدودیت‌ها پرداخته می‌شود سایت دارای جاذبه زیباشناسی قوی می‌تواند به ارتباط ارزش های ضروری برند کمک کنند استفاده از گرافیک، رنگ، شیوه، چیدمان و صفحه آرایی، زیباشناسی را ایجاد می‌کنند همه این عوامل، شخصیت سایت را تشکیل می‌دهند.

یک حرکت نزولی برای رشد وب سایت، این است که هیچ یک از صفحات از عناصر بصری خالی نباشد. تمامی صفحات باید از عناصر زیباشناسی برخوردار باشند. ظاهر زیبای سایت می تواند بازدیدکننده را برای مدت زمان بیشتری در سایت نگه دارد. طراحی سایت به نحوی که بتواند اولین برداشت بازدیدکنندگان را به نحو موثری هدایت کند، تاثیر زیادی در افزایش رتبه سایت و جذب مخاطبان بیشتر دارد و شاید از آن به عنوان راه حلی سنجیده برای به نمایش گذاشتن خدمات و محصولات آنلاین نام برد.

طراحی زیبای سایت می تواند مخاطب را در همان ثانیه های اول جذب کند. اما نباید فراموش کرد که حفظ مخاطب برای بلند مدت به محتوای مناسب در تمامی صفحات سایت نیاز دارد. رابین هوش به کمک کارشناسان خلاق و هنرمند با بهره گیری از هوش مصنوعی، زیبایی در کسب و کار را برای شما به ارمغان می آورد.