دیجیتال مارکتینگ رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

R

هوش مصنوعی با توانایی در جمع آوری و تحلیل داده هر روز در حال پیشرفت است. هوش مصنوعی در حال تغییر استراتژی های دیجیتالی مارکتینگ است. همانطور که به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، توانایی استفاده از آن برای بهبود استراتژی های بازاریابی دیجیتال مارکتینگ و ارائه بینش ارزشمند مشتری برای شرکت ها نیز فراهم خواهدشد. وجود هوش مصنوعی در زمینه بازاریابی دیجیتال ضروری است و به همین علت در حال تغییر آینده بازاریابی دیجیتال مارکتینگ است.

حال ببینیم هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی روشی در علوم رایانه است که به آن درک، تقلید مکالمه و رفتار انسان آموزش داده می‌شود. هوش مصنوعی با استفاده از داده ها تغذیه می‌شود تا فکرکند، پاسخ دهد و انجام دهد. هوش مصنوعی همچنین می‌تواند کارهای بسیار فنی و تخصصی مانند رباتیک ، گفتار و تشخیص تصویر، پردازش زبان طبیعی، حل مسئله و… را انجام دهد.
به لطف گسترش و پیشرفت روزافزون در علوم کامپیوتر، از برنامه هوش مصنوعی می‌توان درتحقیق و توسعه در سراسر جهان استفاده کرد. هوش مصنوعی مانند هوش انسانی نیست اما می‌تواند مانند انسان‌ها بیاموزد، فکر کند و در آینده ممکن است از هوش انسانی فراتر رود.

R

هوش مصنوعی به طور چشمگیری محبوب می شود ، زیرا:

  1. هوش مصنوعی کار ها را با دقت و تمرکز بیشتری انجام می‌دهد، احساسی نمی‌شود، خستگی ندارد و خطاهای بسیار کمی دارد، به همین دلیل کارآیی بیشتری دارد.
  2. هوش مصنوعی توانایی تجزیه و تحلیل داده های زیادی را دارد.
  3. هوش مصنوعی می‌تواند با الگوریتم های هوشمند خود قابلیت‌های دستگاه‌های مختلف را ارتقا دهد. مانند : ردیاب های GPS و سیستم های اتوماسیون خانگی که فقط چند نمونه از کارهای هوش مصنوعی هستند.
  4. هوش مصنوعی می‌تواند به راحتی از طریق الگوریتم های یادگیری با ورودی‌های جدید سازگار شود.
دیجیتال مارکتینگ رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی
مشاوره رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

مشاوره

طراحی سایت دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

طراحی سایت

بهینه سازی تجربه کاربری دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

بهینه سازی تجربه کاربر (UX)

بهینه سازی رابط کاربری دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

بهینه سازی رابط کاربری(UI)

تبلیغات رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

تبلیغات

گرافیک دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

طراحی و گرافیک

هوش مصنوعی رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

طراحی اپلیکیشن دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

طراحی اپلیکیشن

شبکه های اجتماعی دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

شبکه های اجتماعی

تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

تولید محتوای تخصصی

زیباشناسی رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

زیباشناسی

هوش مصنوعی رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

هوش مصنوعی

ایمیل مارکتنیگ دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

ایمیل مارکتینگ

اس ام اس مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

اس ام اس مارکتینگ

بهینه سازی موتورهای جستجو رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

بهینه سازی نرخ تبدیل دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO)

هوش مصنوعی و بازاریابی دیجیتال

R

هوش مصنوعی توانایی ایجاد مدل های شبیه سازی و شخصی سازی فرآیند های خرید از طریق توصیه‌های مبتنی بر فناوری های یادگیری ماشین و تعامل با دستیاران مجازی را دارد. بسیاری از مارک‌های دنیا از هوش مصنوعی برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می‌کنند. مانند آمازون که ازهوش مصنوعی استفاده می‌کند تا محصولات را بر اساس خرید، نمایش و جستجو های قبلی خود توصیه کند. متاسفانه در ایران کسی از هوش مصنوعی به عنوان پیشنهاد دهنده محصولات استفاده نمی‌کند و بیشتر شرکت های طراحی سایت سر مردم را کلاه می‌گذارند.

در حال حاضر ما دارای اتوماسیون بازاریابی مانند CRM های مختلف هستیم که به ما در مدیریت داده ها کمک می‌کند. هر روز در حال پیشرفت هستیم تا هوش مصنوعی را در انواع مختلف تجارت بگنجانیم.هوش مصنوعی در حال تکامل است و حتی به نقطه ای رسیده  که در بعضی از موارد قادر به پیشی گرفتن از انسان ها ست.

هوش مصنوعی چگونه چهره بازاریابی دیجیتال مارکتینگ را تغییر می‌دهد؟
هوش مصنوعی درک و تحلیل عمیق‌تری از داده ها دارد و نقش اساسی را در شناسایی روند بازاریابی به عهده می‌گیرد. برندهای تجاری دنیا با استفاده ازیادگیری ماشین و هوش مصنوعی در حال صرفه‌جویی در وقت و منابع هستند.

دیجیتال مارکتینگ رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی
دیجیتال مارکتینگ رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

R

چگونه هوش مصنوعی به شما برای درک بهتر مخاطبانتان کمک می‌کند؟
هوش مصنوعی می‌تواند داده ها را تجزیه و تحلیل کند تا رفتارها و تصمیمات، از خرید مشتریان را به راحتی پیش بینی کند و همچنین تجربه کاربر را بهبود بخشد تا آنچه را که واقعاً به آن نیاز دارد خریداری کند.

بازاریابی مؤثرتر: با تجزیه و تحلیل داده محور هوش مصنوعی، می‌توانید استراتژی بازاریابی مؤثرتری را برای تجارت خود ایجاد کنید.
افزایش بهره‌وری: با استفاده از هوش مصنوعی می‌توانید تعدادی از کارهای تکراری را خودکار کنید. این بدان معناست که شما را در افزایش بهره وری کمک کند. جو مک کندریک از فوربز می‌گوید: “بیش از نیمی از تصمیم گیرندگان (51٪) اعتراف می‌کنند که کاهش هزینه ، ویژگی است که هوش مصنوعی در ابتدا به شما می‌دهد.” هوش مصنوعی به طور همزمان به مشاغل کمک می‌کند تا درآمد داشته و پس انداز کنند.
افزایش (ROI) : اجرای هوش مصنوعی در استراتژی های بازاریابی دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا به مخاطبان مناسب دسترسی پیدا کنید.

کاربردهای هوش مصنوعی در دیجیتال مارکتینگ

R

پیش از این بازاریابان دیجیتال مارکتینگ نسبت به استفاده از هوش مصنوعی در بازاریابی دیجیتال تمایلی نداشتند اما با رشد هوش مصنوعی و نتایج آن ، هوش مصنوعی ثابت کرد که تغییرات پویایی در دنیای بازاریابی به ارمغان خواهد آورد و ابهامات زیادی حل شده است.

تولید محتوا : بله! هوش مصنوعی اکنون می تواند محتوا را از ابتدا بر اساس داده های ارائه شده ایجاد کند که در وقت و منابع صرفه جویی  می شود که بسیار مفید است. هوش مصنوعی می تواند گزارشات و اخبار را بر اساس داده و اطلاعات بنویسد. روزنامه نگاری خودکار اکنون توسط بسیاری از غول های خبری پیشرو مانند اخبار بی بی سی ، نیویورک تایمز ، واشنگتن پست و موارد دیگر استفاده می شود. همچنین ، فیس بوک از هوش مصنوعی برای حذف اخبار جعلی استفاده می کند.
توصیه هدفمند در محتوا محصولات : هوش مصنوعی نه تنها ایجاد محتوا می کند بلکه در  توصیه محصولات و خدمات بر اساس جستجوی کاربر ، علاقه و رفتار کاربر به شما کمک می کند. هوش مصنوعی می تواند به درستی رفتار مخاطب را هدفمند درک کند.
آیا متوجه شده اید که چگونه Netflix بر اساس علاقه شما به شما مطالب را توصیه می کند. البته اگر شما هم مثل تیم رابین هوش اهل فیلم دیدن باشید این موضوع رو به خوبی درک می کنید.

دیجیتال مارکتینگ رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی
دیجیتال مارکتینگ رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

R

از فناوری هوش مصنوعی معمولاً برای تهیه توصیه های محتوای شخصی استفاده می شود که ممکن است به نظر کاربر جالب برسد ، از جمله اینکه اگر افراد محصول X را خریداری کنند ممکن است محصول Y را نیز دوست داشته باشد.
استفاده ازchatbots بر مبنای هوش مصنوعی : رابین هوش از پاسخ های خودکار که توسط مشاغل برای حل سوالات مشتری استفاده می شود آگاهی دارد که در جمع آوری داده ها از آنها استفاده می شود و مخاطبان را درباره محصولات و خدمات به روز می کند.
همچنین Chatbot های بر مبنای هوش مصنوعی آینده جدید برای بازاریابی دیجیتال مارکتینگ هستند.

.

R

طراحی وب: هوش مصنوعی براساس اطلاعات ارائه شده از جمله تصاویر، متن و… به شما این کمک را می‌کند که وب سایتی نسبت به کار و نیاز امروز مشتری های خودتان داشته باشید.
تحلیل پیش‌بینی: هوش مصنوعی از داده ها برای پیش‌بینی آینده احتمالی استفاده می‌کند. استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل توسط الگوریتم های آماری و یادگیری ماشین است.
تبلیغات دیجیتال مارکتینگ: از هوش مصنوعی برای موفقیت حداکثر تبلیغات دیجیتال مارکتینگ برای ارائه بهترین تجربه ممکن در Facebook ، Google ، Instagram به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود . تجزیه و تحلیل اطلاعات کاربر مانند جنسیت، سن ، علاقه و جنبه های دیگر برای نشان دادن تبلیغات مرتبط با آنها ست.
با کمک فناوری هوش مصنوعی در دیجیتال مارکتینگ می توان روندهای خرد را ردیابی و پیش بینی کرد تا بتوان تصمیمات استراتژیک اتخاذ کرد. در نتیجه برند ها می توانند اطمینان حاصل کنند که هزینه آنها بهترین نتیجه ممکن را کسب می کند.
جستجوهای آنلاین : نحوه جستجوی محتوا تغییر کرده و هوش مصنوعی در اینجا به کمک آمده تا با تحلیل داده بتوان از کلمات کلیدی هدفمند استفاده کرد.
بازاریابی ایمیل: برندها در حال سفارشی کردن ایمیل هستند تا بتوانند با قدرت هوش مصنوعی به مخاطب مورد نظر خود برسند. آنها اکنون می توانند محتوا را بر اساس رفتار و تنظیمات مشتری شخصی سازی کنند.
یادگیری ماشینی یا یادگیری اتوماتیک اکنون می تواند بهترین زمان و روزهای هفته را برای تماس با کاربر از طریق تجزیه و تحلیل میلیون ها داده تعیین کند. اکنون می توان فهمید کدام محتوا بیشترین توجه را به خود جلب می کند و کدام موضوع و عناوین کلیک بیشتری دارند.

دیجیتال مارکتینگ

رابین هوش چگونه به کسب و کار شما در فضای دیجیتال کمک می‌کند؟

برای شروع آماده اید؟ در دنیای رقابتی کسب و کارهای دیجیتال؛ صحبت از ثانیه هاست! برای تحول آماده اید؟ رابین هوش شرکت دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی ارتباط با رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی ارتباط و تماس با رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی رابین هوش شرکت دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی