تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

تولید محتوا

تولید محتوا یکی از مهارت هایی هوشمندانه و خلاقانه است که نیاز به ریزه کاری و هنر دارد و تنها کلید موفقیت آن تجربه است. تجربه ای که با شناخت مخاطبان در هر کسب وکاری به دست می آید.
“محتوا پادشاه است” این صحبت گوگل در چندسال پیش است ولی اخیرا گوگل صحبت از “محتوا همه چیز است” می‌کند، هر کسب و کار با تمام فوت های کوزه گری احتیاج به کلیدهایی دارد و هر کسب و کار با دارا بودن این کلیدها ارتباط خود را با مخاطبان سریع‌تر برقرار می‌کند و می‌تواند سهم بیشتری از بازار را کسب کند. بله درست است محتوا نام کلیدهایی است که در موردش حرف می زدیم نوع محتوا نسبت به هر کسب و کار در این بازار رقابتی متفاوت است و در هر برحه از زمان نیاز به محتوای جدید بصورت : هشتک ، تصویر،متن ، صدا ، رنگ و …. است.
رابین‌هوش با بهره گیری از هوش مصنوعی و متخصصان شما را برای رسیدن به کلیدی‌ترین محتوا برای ارتباط با مخاطبان در فضای مجازی کمک می کند تا سود آوری و رضایت را به ارمغان ببرید.

تولید محتوا متنی 

تولید محتوا متنی کلام کارتان در فضای اینترنتی بر روی مخاطبان شماست. هرچه این نوع محتوا به صورت تخصصی مختص کار شما باشد مانند یک مهر در ذهن مخاطبانتان جای می گیرد؛ تخصص به این منظور است که نوع محتوا شما از رقبای شغلی شما متفاوت باشد همین امر سبب متمایز شدن نوع کارتان از بقیه است و این تفاوت منجر به برندینگ شما می‌شود.

تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی
تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

تولید محتوا صوتی

صدا همیشه در خاطره می‌ماند و این تجربه ای است که به اثبات رسیده و همه انسان ها تجربه آن را دارند؛ شاهد این مدعا موسیقی متن رابین هود است که تیم رابین هوش با هوشمندی از آن بهره گرفته تا برگی دیگر در دفتر خاطرات زیبای کسب و کار تان شکل بگیرد.

تولید محتوا تصویری

زمانی شما در یک محیط احساس آرامش و راحتی دارید که با آن محیط از قبل آشنایی داشته باشید. به علت پیشرفت در نوع تولید محتوا، محتوا تصویری یکی از گزینه‌های ارتباط سریع با مخاطبان است. به دلیل دارا بودن محتوا متنی، صوتی و تصویری مناسب مهمترین امر در محتوا تصویری متناسب بودن با کسب و کار شماست، رابین هوش با کمک متخصصان باتجربه این نیاز شما را بر مبنای هوش مصنوعی برطرف می‌کند.

تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی
تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی

تولید محتوا ویدیویی

تیم رابین هوش توانایی تولید محتوا ویدیویی متناسب با کسب و کار شما را به کمک متخصصان فیلم‌برداری، صدابرداری و … بر مبنای هوش مصنوعی را دارد تا بتوانید کسب و کار و مهارتتان را در ذهن مخاطبانتان نقش ببندید.

تولید انیمیشن، موشن‌گرافیک، استاپ موشن

متاسفانه بیشتر شرکت های دیجیتال مارکتینگ از لغت حرفه‌ای استفاده می کنند که تنها برای بازار گرمی و نوشتن قرار داد است .
تولید محتوا چند نوع دارد : صوتی ، تصویری و نوشتاری یا متنی است. نوع تولید هر نوع از محتوا ها برای هر کسب و کار تفاوت دارد. یکی از بهترین نوع محتوا ، تولید محتوای تصویری است که خود تولید محتوای تصویری انواع مختلفی دارد. یکی از پربازدیدترین نوع محتوا تصویری انیمیشن است. جالب‌ترین نکته ای که در انیمیشن نهفته است این است که شما با یک تیر به سه هدف می‌زنید. انیمیشن دارای محتواهای متنی ، صوتی و تصویری است . همه انسان ها خواه ناخواه زمانی که چشمشان به انیمیشن بیوفتد لحظه‌ای درنگ کرده و نگاه می‌کنند.
حال تیر اول به هدف خورده و زمان پرتاب تیر دوم و سوم است که بستگی به نوع کسب و کار دارد که اول صوت باشد و یا متن . به علت شرایط اقتصادی و مشغله های مردم یکی از تاثیر گذار ترین نوع جذب مخاطب انیمیشن است . برای اینکه بتوانید به کمک هوش مصنوعی با پرتاب یک تیر به بیش از یک هدف بزنید و جذب مخاطب داشته باشید با رابین هوش در ارتباط باشید.

تولید محتوا دیجیتال مارکتینگ برمبنای هوش مصنوعی