تبلیغات رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

تبلیغات

تبلیغات در هرکاری متفاوت اما هر کسب وکاری بعد از راه اندازی با حساس‌ترین و مهم‌ترین کار خود یعنی تبلیغات  روبرو می‌شود. حساس‌ترین و مهمترین به این دلیل است که کمک می‌کند در بازار رقابتی که وجود دارد سودآوری داشته باشید.
تبلیغات در اصطلاح یعنی پیام ای که به مخاطب می‌رسانید تا توجهش را به ایده، محصول، خدمت یا شرکتتان جلب کنید. این پیام در واقع یک فراخوان یا call to action عمومی است که قرار است در چند دقیقه (یا حتی چند ثانیه) ما را مجاب کند که با این محصول تجربه بهتری خواهیم داشت.

قدرت تبلیغات در دنیای امروز

دنیای تبلیغات  پر از پیام‌ ها، فکرها و احساس‌ها. ما به هر جایی که می‌رویم و هر جایی که نگاه می‌کنیم، با پیام‎ ها درگیر هستیم، دیگر لازم نیست به خودمان فکر کنیم که چند وقت بعد چه چیزی برای ما جذاب خواهد بود، باید روی یک نیمکت راحت بنشینیم و شما با تبلیغات خود به ما بگویید که چگونه زندگی کنیم، دنبال چه چیزی باشیم، چه چیزی بخوریم، خانه ما چه شکلی باشد، چگونه با مردم ارتباط برقرار کنیم یا هر جنبه‌ای از زندگی که برای ما مهم است.
تبلیغ به دو نوع سنتی و دیجیتالی انجام می‌شود. در حال حاضر اگر با بیشتر شرکت های دیجیتال مارکتینگ جلسه‌ای داشته باشید به شما می‌گویند تبلیغتان را به صورت دیجیتالی انجام دهید. در صورتی که توانایی در انجام راه‌های تبلیغاتی سنتی را ندارند و همین امر باعث می‌شود شما آن طور که باید دیده نشوید.
وجود تبلیغات سنتی این است که شما باید در دنیای غیردیجیتال دیده شوید و در هر لحظه در ذهن مخاطبان شکل بگیرید که تبلیغات این هم انواع مختلفی نسبت به کسب وکار شما دارد.
امروزه مشتریان همیشه به‌وسیله تبلیغ‌های مختلفی بمباران می‌شوند. شک نکنید که غیرممکن است، همه افراد به هر تبلیغی که جلوی رویشان باشد، توجه کنند. این‌قدر آگهی‌ های تبلیغاتی زیاد شده‌است که مردم در توجه نکردن تبلیغاتی که به آن‌ها مربوط نیست، حرفه‌ای شده‌اند.تیم تخصصی رابین هوش با استفاده از روش های درست تبلیغات، کسب وکار شمارا معرفی می‌کند.