بهینه سازی موتورهای جستجو رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

امروزه بیشتر ما، زمانی که بخواهیم اطلاعاتی در رابطه با موضوعی بدست آوریم اولین قدم جستجو کردن آن موضوع در دنیای وب می‌باشد، به طور معمول همه ما اکثرا سراغ پیشنهادهای اول تا سوم می‌رویم که موتور جستجوگر(گوگل و …) معرفی می‌کنند.

رسیدن به جایگاه های بالای موتورهای جستجو تخصص تیم رابین‌هوش می‌باشد چرا که علاوه بر دانش نیروهای متخصص خود از هوش مصنوعی برای پیدا کردن کلمه کلیدی موردنظر شما و ارتقا رتبه ساییتان در کلمه کلیدی مورد نظر کمک می‌گیرد. دانش این تیم و تخصصشان به کمک هوش مصنوعی این مزیت را بوجود آورده که سریعتر و پرقدرت تر از تمامی شرکت های فعال در این حوزه خدمت‌رسان شما عزیزان باشد.

سئو یک‌روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب‌ سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولاً وبسایت‌ هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.

سئو ممکن است انواع مختلف جستجو را دربر گیرد، از جمله جستجوی تصویر، جستجو در ویدیو، جستجوی دانشگاهی، جستجو در اخبار و جستجو در نقشه. “سئو” یک سایت شامل فاکتورهای زیادی می‌شود که توسط موتورهای جستجو بررسی و بازبینی می‌شود.

از دید بازاریابی اینترنتی، «سئو» به چگونگی کار کردن موتورهای جستجو و اینکه کاربران چه چیزی جستجو می‌کنند و همین‌طور کلمات کلیدی تایپ‌شده و اینکه کدام‌یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد.

بهینه‌سازی وب‌سایت شامل توسعه و ویرایش مطالب موجود در خود سایت و اچ‌تی‌ام‌ال و برنامه‌نویسی و همچنین ارتباط بین کلمات کلیدی و حذف موانع مربوط به فعالیت‌های نمایه‌سازی در موتور جستجو و ترویج یک سایت برای افزایش تعداد لینک دهنده یا لینک‌های ورودی، و دیگر تاکتیک‌های جستجوگرها است.