اس ام اس مارکتینگ رابین هوش دیجیتال مارکتینگ بر مبنای هوش مصنوعی

اس ام اس مارکتینگ

اس ام اس مارکتینگ یکی از روش‌های پربازده تبلیغات است که وجود کسب وکار شما را به دیگران اطلاع می‌دهد . طبق تحقیقاتی که انجام شده بیش از 90% مردم پیامک‌هایی که به موبایل آن ها ارسال می‌شود را می‌بینند. مهمترین امر که منجر به دیده شدن می‌شود استفاده از متن مناسب برای جلب نظر کردن شخص ، به باز کردن اس ام اس است. امروزه بسیاری از مشاغل به ضرورت این مارکتینگ برای تبلیغات پی برده‌اند. در صورتی که اکثریت مردم جامعه وقت زیادی را به کار با موبایل خود اعم از هوشمند و ساده ، اختصاص می‌دهند.

در نتیجه با استفاده صحیح از این شیوه می‌توانیم از این دسته از مردم به عنوان جامعه هدف استفاده کنیم.با افزایش استفاده از موبایل‌ ها، تاثیرگذاری ارسال پیامک نیز در حال افزایش است. مطالعه‌ای نشان می‌دهد که مصرف کنندگان دو برابر بیشتر از زمانی که تصور می‌کنند، روی موبایل ‌هایشان وقت صرف می‌کنند. تخمین زده شده است که کاربران، موبایل خود را در طول روز 2617 بار لمس می‌کنند، این نشان می‌دهد هدف قرار دادن مصرف کنندگان موبایل می‌تواند مستقیم‌ترین روش مارکتینگ باشد.از مزایای این مارکتینگ می‌توان به کاهش هزینه های تبلیغات ، سرعت بالای انجام و همچنین امکان دریافت بازخورد بالا از مشتریان نام برد.

امروزه کانال های مارکتینگ بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد، بنابراین انتخاب روش صحیح برای کسب وکار تان می‌تواند بسیار سخت باشد. روش های سنتی مانند تراکت‌ها و تبلیغات تلویزیونی بسیار هزینه بر هستند، و تبلیغات تلفن همراه و ایمیل با فیلترهای اسپم و نرم افزار های مسدود کننده تبلیغات (ad-block) دست و پنجه نرم می‌کنند. به همین دلیل ارسال پیامک به صورت آنلاین به یکی از تاثیرگذارترین پلتفرم های مارکتینگ تبدیل شده است.

رابین هوش با بهره‌گیری از هوش مصنوعی در تولید متنی هدفمند، که منجر به دیدن شدن پیامک می‌شود، شما را یاری می‌کند تا با هزینه کردن در اس ام اس مارکتینگ ، جذب مشتری ، درآمد زایی و شهرت بیشتر داشته باشید.